Święto Konstytucji 3 Maja

Dnia 06.05.2019 r. w Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy IV – „Misie” pod kierunkiem Pani Agnieszki Tyburskiej i Pani Doroty Kaliszewskiej.
Celem uroczystości było kształtowanie postaw patriotycznych i świadomości narodowej. Przedszkolaki śpiewały patriotyczne pieśni i recytowały wiersze. Była to piękna, pełna radości i dumy narodowej uroczystość. Pani Dyrektor  Hanna Osowska skierowała słowa podziękowania w stronę  dzieci oraz Pań za podjęcie tak ważnej tematyki wśród najmłodszych i kultywowanie narodowych tradycji.

Możliwość komentowania Święto Konstytucji 3 Maja została wyłączona