Akcja „Szkoła pamięta” w Przedszkolu Nr 2

Akcja „Szkoła pamięta” w Przedszkolu Nr 2

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji MEN „Szkoła pamięta”. W dniu 25 października dzieci z grup 4,5 i 6-letnich pojechały na cmentarz uporządkować Grób Nieznanego Żołnierza i zapaliły znicze. Nasze dzieci odwiedziły również lokalne miejsca pamięci na terenie naszego miasta. Odbyły się pogadanki nt. historii miasta oraz zaprosiliśmy Kombatanta Wojsk Lotniczych Pana Stanisława Idec, by podzielił się swoimi wspomnieniami. Był to dzień „pełen pamięci”.

Możliwość komentowania Akcja „Szkoła pamięta” w Przedszkolu Nr 2 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"