Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Muchomorków”

Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Muchomorków”

Piętnastego listopada w piętek, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Był to wyjątkowy dzień dla trzylatków oraz ich rodziców. Dzieci po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Odświętnie ubrane maluchy zaprezentowały program artystyczny, następnie uroczyście ślubowały być dobrymi i grzecznymi przedszkolakami. Potem przyszła pora na rodziców, którzy ślubowali zawsze mieć w pamięci to , że dziecko jest unikalnym darem i być dobrymi rodzicami.

Całości dopełniła dyrektor przedszkola, Hanna Osowska, która „zaczarowanym ołówkiem” pasowała każdego malucha na przedszkolaka, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom . Dzieci otrzymały również książeczki i słodką niespodziankę. Rada Rodziców ufundowała dla każdego przedszkolaka puzzle. Na koniec uroczystości czekała na nich niespodzianka – poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tort! oraz wiele innych pyszności.

Możliwość komentowania Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Muchomorków” została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"