„Pożegnanie Jesieni” i „Urodziny Marchewki”

„Jesień to piękna pora roku, w ten cudowny czas liście tańczą na wietrze a wiatr delikatnie rozwiewa chmury…”.
Dnia 27.11.2019r. w Przedszkolu Nr 2 odbyła się uroczystość „Pożegnanie Jesieni” połączona z „Urodzinami Marchewki”.
Dzieci z wszystkich grup w pięknych strojach śpiewały jesienne piosenki, zaprezentowały różnorodne zabawy taneczno-ruchowe. Na zakończenie wszyscy uczestniczyli w balu z okazji „Urodzin Marchewki”.

Możliwość komentowania „Pożegnanie Jesieni” i „Urodziny Marchewki” została wyłączona