Uroczystość z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości

Uroczystość z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości

Dnia 08.11 w Przedszkolu Nr 2 odbyła się uroczystość z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy VI pod kierunkiem Pani Doroty Kaliszewskiej. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki związane z tym dniem oraz recytowały wiersze ukazujące historię naszego kraju. Występ zabarwiły tańce patriotyczne – Marsz Radeckiego z biało czerwonymi pomponami i przepiękny taniec z szarfami. Na zakończenie wszystkie dzieci, rodzice, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, o symbolicznej godzinie 11:11 przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji i razem odśpiewali Hymn Polski – Mazurek Dąbrowskiego.

Możliwość komentowania Uroczystość z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"