Dzień edukacji narodowej

Dzień edukacji narodowej

14 października w naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia edukacji narodowej. Na twarzach pracowników pojawiły się jeszcze większe uśmiechy niż na co dzień. A wszystko to dzięki grupie III – „Krasnoludki”, która pod kierunkiem Pani Aleksandry Czarneckiej i
Pani Wioletty Wiśniewskiej przygotowała piękny program artystyczny. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne odwagi podczas występu. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom ciepłe życzenia. Dopełnieniem tego szczególnego dnia były słodkie upominki od przedszkolaków oraz róże wręczone przez panią Dyrektor.

 

Możliwość komentowania Dzień edukacji narodowej została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"