Wizyta w Teatrze Lalek

Wizyta w Teatrze Lalek

Dnia 25.02.2020r.  „Krasnoludki” wybrały  się na wycieczkę do olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl pt. „Grimm: Sześciu służących”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Po spektaklu dzieci miały okazję być uczestnikami warsztatów teatralnych podczas których zapoznały się ze specyfiką pracy teatru, rodzajami lalek teatralnych oraz odwiedziły pracownie, w których szyte są kostiumy oraz przygotowywane scenografie.  Słodkie uśmiechy i radosne opowieści  z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.  

 
 
 
Możliwość komentowania Wizyta w Teatrze Lalek została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"