„Zamieszanie w bajce”- bajka w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 3,4-latków

„Zamieszanie w bajce”- bajka w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 3,4-latków

W poniedziałek 18 czerwca na zamku w Nidzicy odbyło się niezwykłe wydarzenie.

Nasi wspaniali rodzice, nauczyciele i pracownicy obsługi przedstawili dzieciom bajkę pt. „ Zamieszanie w bajce” . W spektaklu uczestniczyli dzieci ze szkół i przedszkoli  wraz z nauczycielkami  a także zaproszenie goście Burmistrz Nidzicy Dariusz Szypulski , przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kierzkowski, dyrektor ZOOiS Małgorzata Sawicka oraz dyrektor Przedszkola Nr 4 Dorota Kierzkowska. Wszystkim rodzicom dziękujemy za piękne przygotowanie bajki dla dzieci oraz za poświęcony czas.

Możliwość komentowania „Zamieszanie w bajce”- bajka w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 3,4-latków została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"