Łamańce językowe

16 grudnia w Przedszkolu Nr2 w Nidzicy odbył się pierwszy konkurs logopedyczny „ Łamańce językowe”.

W konkursie wzięły udział dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne . Celem konkursu było przełamanie wstydu scenicznego i zaprezentowanie sukcesów jakie dzieci osiągnęły w czasie terapii. Jury przyznało 3 nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczestniczy otrzymali dyplomy i upominki za udział w konkursie . Organizatorami konkursu były: Pani M. Szypulska- neurologopeda i Pani S. Pachołek-Dąbek – logopeda. Konkurs przebiegał w sympatycznej , świątecznej atmosferze.

Nagrodzeni:

• I miejsce: Ania Moszczyńska,
  • II miejsce: Tymon Łobejko,
  • III miejsce: Julia Duchna

Wyróżnienie:

1. Natalia Kawczyńska,
  2. Julek Szczepkowski,
  3. Norbert Dąbek.
Możliwość komentowania Łamańce językowe została wyłączona