Andrzejki w Przedszkolu nr 2.

Dzień 29 listopada w Przedszkolu nr 2 przebiegał pod znakiem Wróżb Andrzejkowych .

Dzieci samodzielnie przystroiły salę wykonanymi przez siebie lampionami, a następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy andrzejkowej. Przywołały Czarodzieja, który przeniósł je w świat wróżb, marzeń i fantazji. Przedszkolaki dowiedziały się z nich kim zostaną w przyszłości, kto będzie bogaty, kto otrzyma ciekawy prezent itp.

Dzieciom szczególnie podobało się lanie wosku przez dziurkę od klucza. Celem wspólnych zabaw andrzejkowych z dziećmi było kultywowanie dawnych zwyczajów i czerpanie radości ze wspólnej zabawy.

Możliwość komentowania Andrzejki w Przedszkolu nr 2. została wyłączona