Przedszkolaki z Przedszkola nr 2 pracują z tablicą interaktywną

Przedszkolaki z Przedszkola nr 2 pracują z tablicą interaktywną

W naszej placówce stawiamy na innowacyjność – stale poszukujemy rozwiązań, dzięki którym będziemy w stanie jeszcze lepiej realizować naszą misję.

Tablice interaktywne idealnie sprawdzają się w nauce przez zabawę, a przedszkolaki przyswajają wiedzę najszybciej właśnie wtedy, kiedy się bawią.

Za pomocą różnych programów edukacyjnych dzieci poznają wiele ciekawych zagadnień. Staranny dobór programów edukacyjnych sprawia, że zajęcia stymulują rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny dzieci. Dzięki pracy z tablicą oraz ciekawym ćwiczeniom dzieci rozwijają grafomotorykę oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci są bardziej aktywne. Zajęcia z tablicą poprawiają pamięć u dzieci oraz ich zdolność koncentracji. Programy edukacyjne wykorzystywane w pracy z tablicą mają formę animowaną, co zwiększa ich atrakcyjność w oczach maluchów.

Możliwość komentowania Przedszkolaki z Przedszkola nr 2 pracują z tablicą interaktywną została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"