Uśmiech i radość dla dzieci od dzieci z Przedszkola nr 2

Uśmiech i radość dla dzieci od dzieci z Przedszkola nr 2

„Dwa szczęścia są na świecie, jedno małe-być szczęśliwym, drugie wielkie-uszczęśliwiać innych” .

To przesłanie towarzyszyło dzieciom z grupy „Tropiciele” 09.12.2013r. podczas odwiedzin chorych dzieci w szpitalu. Ten zimowy czasa zbliża nas wszystkich do magicznych chwil wigilijnego wieczoru. Aby w ten wyjątkowy dzień każda buzia była uśmiechnięta dzieci z Przedszkola nr 2 przygotowały dla dzieci spędzających czas w szpitalu skromne upominki.

Mali pacjecnci byli mile zaskoczeni wizytą przedszkolaków a zarazem szczęśliwi z odwiedzin. Pani dyrektor szpitala Annie Osłowskiej dziękuję za to, że przez chwilę przedszkolacy mogli się poczuć jak pomocnicy Mikołaja, a paniom pielęgniarkom dziękuję za pomoc we wszystkim i oprowadzenie po oddziale.

Możliwość komentowania Uśmiech i radość dla dzieci od dzieci z Przedszkola nr 2 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"