Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu Nr 2

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w dniu 20.12.2013r dzieci 5 letnie z grupy Motylków z Przedszkola nr 2 z wielkim zaangażowaniem przygotowały Jasełka.

Pięciolatki ku uciesze zaproszonych gości z zewnątrz ,przedszkolnych kolegów i personelu przedstawiły w pięknych strojach historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną pięknymi kolędami i pastorałkami .Scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat .Przedstawienie dla oglądających było niezapomnianym przeżyciem , za co mali aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Możliwość komentowania Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu Nr 2 została wyłączona