„Wiwat Babuniu, wiwat Dziadziuniu!” wołały dzieci w przedszkolu nr 2

„Wiwat Babuniu, wiwat Dziadziuniu!” wołały dzieci w przedszkolu nr 2

W dniach 21-22 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcie i dziadkowie są w naszym życiu szczególnymi Osobami. Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas. W podziękowaniu za miłość jaką dają nam co dzień dziadkowie, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały i zaprezentowały swój program artystyczny. Wielką przyjemność sprawiły gościom drobne upominki własnoręcznie wykonane i wręczone przez wnuczęta. Uroczystość uprzyjemniały wspólne zabawy z dziadkami. Radość, wzruszenie i uznanie malowało się na twarzach wszystkich babć i dziadków. Kochani dziadkowie dziękujemy za to, że jesteście z nami.

Możliwość komentowania „Wiwat Babuniu, wiwat Dziadziuniu!” wołały dzieci w przedszkolu nr 2 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"