Bal karnawałowy

W dniu 24.01.2014r w Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy , odbył się oczekiwany przez wszystkich bal karnawałowy .

Dzieci zjawiły się na balu w barwnych bajkowych strojach. Rozbrzmiewająca muzyka, zaprosiła dzieci w „ podróż” po różnych krajach. Przedszkolaki tańczyły walca, sambę , makarynę oraz bawiły się przy znanych sobie przebojach dyskotekowych i przedszkolnych. W trakcie balu nie zabrakło tez konkursów, a piękne stroje utrwalone zostały na zdjęciach.

Jak co roku bal był okazją do zintegrowania się ze sobą wszystkich przedszkolaków oraz uzewnętrznienie swoich emocji poprzez taniec i ruch

Możliwość komentowania Bal karnawałowy została wyłączona