Konkurs kulinarny

Konkurs kulinarny

W dniu 28.02.2014 na terenie Przedszkola nr 2 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „Jedz i rośnij zdrowo” w ramach realizowanego Projektu Polsko – Szwajcarkiego „SZKOŁA I PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE ŻYWIENIU I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ” którego koordynatorem w Przedszkolu jest Pani Sylwia Pachołek –Dąbek.

Przedmiotem konkursu było opracowanie przez dzieci i ich rodziców przepisów kulinarnych które powinny zawierać nazwę dania, składniki potrzebne do jej wykonania, sposób przygotowania, zdjęcia z poszczególnych etapów wykonywania potraw obrazujące również estetykę i pomysłowość podania. Jury oceniło wszystkie dzieci i ich rodziców. gdyż wszystkie potrawy były pełnowartościowe i smaczne. Jednym z etapów konkursu jest wydanie „Książki kucharskiej Przedszkola nr 2” z przepisami kulinarnymi konkursowych potraw wzbogaconej fotografiami. która zostanie wyeksponowana w głównym holu. i udostępniona dla wszystkich chetnych. Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za współpracę i udział w konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów i talentu kulinarnego.

Możliwość komentowania Konkurs kulinarny została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"